Pożyczka gotówkowa

W ofercie KREDYT NA BANK znajduje się szeroki wybór kredytów gotówkowych które zaspokoją potrzeby naszych klientów. Szybki proces przyznawania kredytów sprawia ,że gotówkę otrzymasz w bardzo krótkim czasie. Zalety kredytu gotówkowego - minimum formalności - szybki proces kredytowy - wybór najlepszej oferty bankowej - gotówka na dowolny cel - długi okres kredytowania nawet do 10 lat! 


 


Kredyt konsolidacyjny

Jeżeli masz kilka rat z różnymi terminami płatności i zaczyna Ci to przeszkadzać lub po prostu raty stają się dla Ciebie zbyt wysokie i masz problem z ich terminową obsługą mamy dla Ciebie rozwiązanie ,połącz swoje kredyty i ciesz się jedną niską ratą. Jeden termin płatności, jedna niska rata kredytu, długi okres kredytowania ( nawet do 10 lat), dodatkowa gotówka na cel dowolny. 
Kredyt mieszkaniowy

KREDYT na BANK pomoże Ci w zrealizowaniu najskrytszych marzeń o własnym mieszkaniu lub domu. Wystarczy ,że jesteś osobą pełnoletnią i osiągasz dochód, nasi doradcy pomogą Ci wyszukać najlepszą ofertę kredytu mieszkaniowego i będą z Tobą przy sfinalizowaniu umowy. Zalety kredytu hipotecznego:  długi okres kredytowania (nawet do 35 lat), wkład własny tylko 10% wartości nieruchomości.
(c)2018, All Rights Reserved